Dzieciw OPWiK

14-06-2019

Dzieci w OPWiK

W dniu 13.06.2019 r. gościliśmy dzieci z "Bambi" Przedszkola Montessori.
Celem wycieczki było pokazanie naszym najmłodszym mieszkańcom miasta, jaką drogę musi przejść woda zanim znajdzie się w naszym kranie.

Kierownik Zakładu Uzdatniania Wody oprowadził przedszkolaków po zakładzie i opowiedział o różnych procesach zachodzących podczas uzdatniania wody. Dzieci zobaczyły skąd wydobywamy wodę, jak przebiega proces filtracji oraz jak zmienia się woda podczas całego procesu uzdatniania.
Na koniec wycieczki dzieci odwiedziły laboratorium Zakładu Uzdatniania Wody, gdzie woda jest pod stałym nadzorem pracowników Spółki.

Dziękujemy za wizytę przedszkolaków i zapraszamy kolejne grupy na zwiedzanie naszego zakładu i podnoszenie świadomości ekologicznej na temat wody i jej znaczenia w naszym życiu.

 

Aktualizacja z dn. 18.06.2019 r.

 

W związku z wizytą w OPWiK Sp. z o.o. przedszkolaków z Bambi Przedszkole Montessori w dniu 18.06.2019 r. odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego p.t. "Wspomnienia z wycieczki do OPWiK Sp. z o.o.". Komisja  stwierdziła, że wszystkie prace są ładne w związku z tym nagrodzono wszystkich autorów upominkami. Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i zapraszamy kolejne grupy.

 

Co zrobić aby zwiedzić Zakład Uzdatniania Wody?
Wystarczy wypełnić i dostarczyć uzupełniony wniosek o zorganizowanie wycieczki do siedziby OPWiK przy ulicy Kurpiowskiej 21, 07-410 Ostrołęka.

 

Wniosek o zorganizowanie wycieczki - pobierz